ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Політика конфіденційності при заповненні Меценатом форми на Сайті nezlamna-ukrayina.org.ua, діє відносно всієї інформації, що стала відомою Адміністрації Сайту.

Адміністрація Сайту обробляє тільки персональні дані, які Меценат надав при заповненні форми на Сайті.

Адміністрація Сайту гарантує конфіденційність щодо персональних даних Мецената і надає доступ до персональних даних лише тим співробітникам, яким ця інформація необхідна для надання Сервісу Меценату, забезпечуючи дотримання зазначеними особами конфіденційності персональних даних Мецената і безпеки персональних даних при їх обробці.

При обробці персональних даних Мецената Адміністрація Сайту керується ЗУ «Про захист персональних даних».

Всі персональні дані, залишені при заповненні форми, необхідні для нашої взаємодії з Вами.

При оплаті банківськими картками проводиться переадресація на сайт системи електронних платежів. Таким чином, персональні і банківські дані клієнта не доступні для працівників нашого закладу.

Адміністрація Сайту при обробці персональних даних приймає всі необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональних даних. Застосовуючи загальноприйняті методи і засоби безпеки для забезпечення захисту інформації від неправомірного або випадкового доступу до неї, знищення, перекручення, блокування, копіювання, несанкціонованого поширення, а також інших неправомірних дій з нею третіх осіб. Безпека реалізується програмними засобами мережевого захисту, дотриманням умов цієї Політики.

Всі зміни або доповнення Політики Адміністрацією Сайту розміщуються на Сайті без спеціального повідомлення. Нова редакція Політики вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики. Продовження використання Сервісу Сайту Меценатом після внесення змін або доповнень до цієї Політику означає прийняття і згоду Меценатом з такими змінами або доповненнями.

Чинна редакція цієї Політики розташовується в мережі Інтернет за адресою: nezlamna-ukrayina.org.ua Звернення, пропозиції і претензії фізичних осіб до Адміністрації Сайту в зв'язку з цією Політикою, а також запити уповноважених законодавством України осіб можуть бути надіслані на адресу: nezlamnaukrayin@gmail.com

ГО «Асоціація незалежних екологічних аудиторів»
Юридична адреса: 04070, м. Київ, вул. Фролівська, 1-А, оф.1
Наші контакти